SRT

Wózek do układania w stosy.

Elektryczny / 24V / Max. udźwig do 1t

Wózki teleskopowe TCM SRT do układania w stosy kierowane z pozycji stojącej z kabiny lub i zewnątrz.

Wózek SRT do układania w stosy kierowany z pozycji siedzącej będący pionierskim rozwiązaniem TCM, pozwala na układanie w stosy o podwójnej głębokości.

 

Możliwość pracy na głębokość dwóch palet z jednej strony korytarza magazynowego pozwala zaoszczędzić nawet 30% powierzchni. Wózki SRT są przeznaczone do układania w stosy oraz transportu wewnętrznego. Umożliwiają one obsługę wszystkich rodzajów palet i nośników ładunku. Widły teleskopowe pozwalają sięgać do półek na głębokość dwóch palet. W niektórych zastosowaniach ta funkcja pozwala zastąpić niewielki wózek wysokiego składowania. Okazuje się to bardzo przydatne, gdy niezbędny jest dodatkowy zasięg przy załadunku/rozładunku pojazdów.

 

Zaawansowana ergonomiczna konstrukcja, w tym wyjątkowe małe koło kierownicy TCM ze wspomaganiem oraz w pełni regulowany podłokietnik, fotel i podłoga, ułatwiają manewrowanie i maksymalizują komfort. Operator może się cieszyć pełną ochroną w obrębie wózka i doskonałą widocznością, pozwalającą na bezpieczne i precyzyjne przenoszenie ładunku.

 

Wyjątkowy osprzęt wideł Telereach umożliwia pracę przy układaniu palet w stosy na podwójnej głębokości. Rozwiązanie to oszczędza cenną powierzchnię podłoża, oferując zwiększenie efektywności wykorzystania przestrzeni nawet o 30%!

 

Wózki te łączą optymalną efektywność z oszczędnością i elastycznością. Elementy sterowania są wygodnie rozmieszczone i łatwo dostępne. Sterowanie podnoszeniem i opuszczaniem odbywa się intuicyjnie przy użyciu zasilanego elektrycznie zaworu proporcjonalnego.

 

Wyjątkowe, zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii małe koło kierownicy TCM oraz dostępny podłokietnik obniżają obciążenie pleców, ramion i szyi. W pełni regulowany fotel, podłokietnik oraz pulpit obsługi umożliwiają zajęcie najlepszej pozycji bez trudu. Wózek w wersji standardowej dysponuje praktycznym przedziałem bagażowym, a opcjonalnie dostępne jest regulowane koło kierownicy średniej wielkości.

 

Ten wózek nie tylko umożliwia ustawianie palet w stosy na podwójnej głębokości. Można go również wykorzystywać w roli niewielkiego wózka wysokiego składowania do obsługi wszystkich maszyn przeładunkowych. Model SRT sprawdza się przy układaniu stosów blokowych i pracy z wjeżdżaniem do przestrzeni ładunkowych pojazdów.

 

Wózek SRT został zbudowany modułowo z wykorzystaniem unikalnej koncepcji wspólnych podzespołów TCM. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z innymi maszynami przestoje są ograniczone do minimum, a współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji – maksymalnie wysoki.

 

Zastosowanie bezszczotkowego silnika zasilanego prądem przemiennym umożliwia zmniejszenie zużycia podzespołów układu hamulcowego dzięki funkcji hamowania silnikiem, co pozwala na wydłużenie okresów eksploatacji między przeglądami.

 

Operator mieści się bezpiecznie w granicach obrysu wózka oraz ochronnych kolumn zabezpieczających. Solidne zadaszenie ochronne zabezpiecza operatora przed spadającymi przedmiotami. Ergonomiczny przedział operatora pozwala mu przyjąć naturalną postawę. Na podłodze umieszczono zasilany elektrycznie nożny przełącznik bezpieczeństwa.

Galeria

Zapytaj o produkt