SRD

Ręczny wózek do układania w stosy.

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 2.0t

Model SRD to ręczny wózek do układania w stosy wyposażony w składaną platformę. Wózek SRD oferuje szeroki wybór opcji i możliwości, co sprawia, że dobrze sprawdza się w różnorodnych zadaniach. Od zastosowań w przemyśle ciężkim po zadania związane z przeładunkiem materiałów. Od intensywnej, całodobowej pracy zmianowej do sporadycznego użytkowania.

Dla usprawnienia pracy wielozmianowej akumulator umieszczono na rolkach, co pozwala na jego szybką i łatwą wymianę od boku. Składana platforma operatora jest doskonale amortyzowana, co pozwala na łatwiejsze pokonywanie długich dystansów i wydłużenie cykli roboczych.

 

Operatora zabezpieczają też (opcjonalne) składane pręty ochronne. Opcjonalnie dostępnych jest także kilka stałych platform. Niskie podwozie ogranicza ryzyko obrażeń stóp, a zwarta konstrukcja i (dostępne opcjonalnie) wspomaganie układu kierowniczego ułatwiają manewrowanie w wąskich przestrzeniach.

 

Trwały, wszechstronny i łatwy w obsłudze wózek dwupaletowy do układania w stosy sprawdza się w różnych pracach przy przeładunku materiałów, takich jak ładowanie i rozładowywanie, transport, kompletowanie zamówień oraz układanie w stosy. Wytrzymała platforma operatora może zostać złożona dla jego wygody. Skuteczne tłumienie drgań zapewnia komfort pracy podczas długich zmian.

 

Dodatkową ochronę operatora zapewniają składane pręty ochronne. Opcjonalnie dostępny jest także wybór stałych platform. Indywidualna kontrola dostępu przy użyciu kodu PIN lub (opcjonalnie) karty dostępu Smart Card oznacza, że dostęp do wózka mają wyłącznie upoważnione osoby. Dane operacyjne pomagają w optymalnym wykorzystywaniu floty. Menu serwisowe z modułem diagnostycznym przyspiesza i ułatwia usuwanie usterek. Konstrukcja modułowa i ograniczona liczba podzespołów dla ograniczenia przestojów.

 

Wózek SRD został zbudowany modułowo z wykorzystaniem koncepcji znormalizowanych podzespołów modułowych TCM. Dzięki zastosowaniu podzespołów wspólnych z maszynami takimi jak SPH i SRS przestoje są ograniczone do minimum, a współczynnik skuteczności napraw przy pierwszej interwencji – maksymalnie wysoki.

 

Ergonomiczny kształt dyszla sprawia, że wszystkie elementy sterowania znajdują się we właściwych miejscach i można z nich komfortowo korzystać w każdej sytuacji. Regulowana (opcjonalnie) długość dyszla umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji przez każdego operatora. Elektrycznie wspomagany układ kierowniczy (dostępny opcjonalnie) jeszcze bardziej podnosi komfort pracy operatora. Wyjątkowy stożkowy kształt profilu wideł i szczególny rodzaj zakończeń ułatwiają dostęp do palet. Skróć drogę do maszyn przeładunkowych i od nich, zwiększając tempo przeładunku materiału. Konstrukcja masztu ProVision firmy TCM poprawia widoczność i zwiększa wydajność operacyjną. Precyzyjnie sterowane proporcjonalnie funkcje podnoszenia i opuszczania dają operatorowi pełną kontrolę nad ruchem ładunku i wideł.

Galeria

Zapytaj o produkt