SPL

Kompaktowy podnośnik paletowy

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 1.2t

Wózek ręczny SPL12-N2 jest idealny do uzupełniania, układania w stosy, kompletacji zamówień i transportu wewnętrznego na krótkie odległości, na przykład w magazynach, supermarketach i obszarach produkcyjnych.

Czy podnosisz i odkładasz palety na wysokość do 2090 mm w bardzo ciasnych miejscach? Wtedy SPL12-N2 może być Twoim idealnym partnerem. Dodając opcjonalną Funkcja jazdy z podniesionym dyszlem sterującym, SPL12-N2 może pracować w jeszcze ciaśniejszych przestrzeniach.

Poprawiając bezpieczeństwo i widoczność, przesunięto ramię dyszla umożliwiając operatorowi chodzenie obok wózka. Ergonomiczna główka dyszla została zaprojektowana do użytku oburęcznego i jest wyposażona w łatwo dostępne elementy sterujące, które ułatwiają obsługę.

Kompaktowe podwozie wózka ułatwia użytkowanie w ograniczonych obszarach, a konstrukcja z czterema kołami zapewnia doskonałą stabilność i wysoki udźwig resztkowy.

 

Wszechstronny, kompaktowy wózek do układania w stosy

SPL to trwały, łatwy w obsłudze wózek do przeładunku materiału, który sprawdzi się w transporcie wewnętrznym, pobieraniu towarów według zamówień oraz układaniu w stosy o wysokości do 2090 mm. Udźwig urządzenia wynosi 1250 kg.

 

Przesunięte ramię dyszla pomaga podnieść bezpieczeństwo pracy

Przesunięte ramię dyszla umożliwia operatorowi bezpieczne chodzenie obok wózka, a wszystkie elementy sterujące podnoszenia i opuszczania znajdują się blisko na główce sterownicy. Inteligentna elektronika zwiększa zaawansowaną kontrolę wózka, podczas gdy niskie podwozie zapewnia operatorowi najlepszą widoczność wideł przez cały czas.

 

Podwozie o niewielkim obrysie

Wąskie (tylko 660 mm) i krótkie podwozie o zaokrąglonych narożnikach umożliwia operatorowi pobieranie i ustawianie palet w bardzo wąskich przestrzeniach. Zaokrąglone narożniki ograniczają ryzyko uszkodzenia towaru, a nisko osadzony na krótkim, osłoniętym stalą podwoziu zderzak zapobiega urazom stóp. Opcja jazdy z dyszlem w pozycji pionowej to dodatkowa szansa na lepsze wykorzystanie przestrzeni.

 

Współdzielone komponenty zapewniają maksymalny czas bezawaryjnej pracy

Nasze wózki podnośnikowe są budowane w myślą strategii wspólnych komponentów. Podczas procesu projektowania nasi inżynierowie zapewniają, że jak najwięcej podzespołów jest współdzielonych między wieloma modelami. Oznacza to, że nasi technicy serwisowi muszą posiadać ze sobą mniej komponentów, co zwiększa prawdopodobieństwo, że będą mieli wymaganą część, gdy konieczna będzie konserwacja.

Dla Ciebie oznacza to że większą liczbę problemów można rozwiązać podczas pierwszej wizyty serwisowej, zapewniając znacznie dłuższy czas pracy bez przestojów i zwiększając produktywność całej operacji.

 

Teraz dostępny z technologią Li-ION

Ten produkt jest już dostępny do zamówienia z akumulatorem Li-ION, najnowszym akumulatorem do wózków widłowych.

Dzięki całkowicie bezobsługowym i bez emisyjnym akumulatorom Li-ION nie ma ograniczeń. Akumulatory te oferują niższe zużycie energii, lepsze wykorzystanie i elastyczne ładowanie, w dowolnym czasie i miejscu – co oznacza, że ​​nie ma potrzeby czasochłonnej wymiany akumulatorów ani dedykowanych obszarów ładowania. Wystarczy podłączyć wózek do ładowarki i doładować akumulator, gdy nadarzy się okazja, a następnie odłączyć go, gdy nadejdzie czas powrotu do pracy.

Galeria

Zapytaj o produkt