SPD

Podwójny podnośnik paletowy

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 1.2t (1.6t)

SPD12-N2 to wszechstronny, elastyczny wózek podnośnikowy z możliwością obsługi podwójnych palet. Wózek ręczny SPD12-N2 nadaje się do obsługi „otwartych” nośników ładunku, załadunku/rozładunku na rampach przeładunkowych, obsługi podwójnych palet, kompletacji/uzupełniania zamówień oraz transportu wewnętrznego na krótkie odległości w magazynach, supermarketach i obszarach produkcyjnych. Dzięki wąskiemu podwoziu jest w stanie podnosić i odkładać palety w ciasnych miejscach.

Wózek ręczny SPD12-N2 nadaje się do obsługi „otwartych” nośników ładunku, załadunku/rozładunku na rampach przeładunkowych, obsługi podwójnych palet, kompletacji/uzupełniania zamówień oraz transportu wewnętrznego na krótkie odległości w magazynach, supermarketach i obszarach produkcyjnych. Dzięki wąskiemu podwoziu jest w stanie podnosić i odkładać palety w ciasnych miejscach.

Dodając opcjonalną funkcję jazdy z podniesionym dyszlem sterującym, SPD12-N2 może pracować w jeszcze ciaśniejszych przestrzeniach. Poprawiając bezpieczeństwo i widoczność, przesunięto ramię dyszla umożliwiając operatorowi chodzenie obok wózka. Ergonomiczna główka dyszla została zaprojektowana do użytku oburęcznego i jest wyposażona w łatwo dostępne elementy sterujące, które ułatwiają obsługę.

 

Uniwersalny podwójny podnośnik paletowy do układania w stosy

SPD to trwały, wszechstronny i łatwy w obsłudze wózek dwupaletowy do układania w stosy który sprawdza się w różnych pracach przy przeładunku materiałów, takich jak ładowanie i rozładowywanie, transport, kompletowanie zamówień oraz układanie w stosy do wysokości 2090 mm. Udźwig urządzenia wynosi 1250 kg (dla jednej palety) lub max. 1600 kg (dla dwóch palet po 800 kg każda).

 

Przesunięte ramię dyszla pomaga podnieść bezpieczeństwo pracy

Przesunięte ramię dyszla umożliwia operatorowi bezpieczne chodzenie obok wózka, a wszystkie elementy sterujące podnoszenia i opuszczania znajdują się blisko na główce sterownicy. Inteligentna elektronika zwiększa zaawansowaną kontrolę wózka, podczas gdy niskie podwozie zapewnia operatorowi najlepszą widoczność wideł przez cały czas.

 

Podwozie o niewielkim obrysie

Wąskie (tylko 660 mm) i krótkie podwozie o zaokrąglonych narożnikach umożliwia operatorowi pobieranie i ustawianie palet w bardzo wąskich przestrzeniach. Zaokrąglone narożniki ograniczają ryzyko uszkodzenia towaru, a nisko osadzony na krótkim, osłoniętym stalą podwoziu zderzak zapobiega urazom stóp. Opcja jazdy z dyszlem w pozycji pionowej to dodatkowa szansa na lepsze wykorzystanie przestrzeni. Wózek SPD12-N2, dzięki zwartej konstrukcji, transportowany na naczepie zajmuje tylko połowę jej powierzchni.

Technologia Friction Force dla wyższych osiągów na każdym rodzaju podłoża
Opatentowany 4-punktowy system Friction Force obejmuje elastyczne połączenie między widłami a zespołem podwozia i silnika. Zapewnia to stały nacisk kół jezdnych nawet na nierówne podłoże. Różne warianty kół jezdnych do wyboru oraz funkcja kontroli staczania się ze wzniesień zapewniają bezpieczny poziom przyczepności na rampach i platformach przeładunkowych.

Współdzielone komponenty zapewniają maksymalny czas bezawaryjnej pracy
Nasze wózki podnośnikowe są budowane w myślą strategii wspólnych komponentów. Podczas procesu projektowania nasi inżynierowie zapewniają, że jak najwięcej podzespołów jest współdzielonych między wieloma modelami. Oznacza to, że nasi technicy serwisowi muszą posiadać ze sobą mniej komponentów, co zwiększa prawdopodobieństwo, że będą mieli wymaganą część, gdy konieczna będzie konserwacja.

Dla Ciebie oznacza to że większą liczbę problemów można rozwiązać podczas pierwszej wizyty serwisowej, zapewniając znacznie dłuższy czas pracy bez przestojów i zwiększając produktywność całej operacji.

 

Teraz dostępny z technologią Li-ION

Ten produkt jest już dostępny do zamówienia z akumulatorem Li-ION, najnowszym akumulatorem do wózków widłowych.

Dzięki całkowicie bezobsługowym i bez emisyjnym akumulatorom Li-ION nie ma ograniczeń. Akumulatory te oferują niższe zużycie energii, lepsze wykorzystanie i elastyczne ładowanie, w dowolnym czasie i miejscu – co oznacza, że ​​nie ma potrzeby czasochłonnej wymiany akumulatorów ani dedykowanych obszarów ładowania. Wystarczy podłączyć wózek do ładowarki i doładować akumulator, gdy nadarzy się okazja, a następnie odłączyć go, gdy nadejdzie czas powrotu do pracy.

Galeria

Zapytaj o produkt