SP

Kompaktowy ręczny wózek do układania w stosy.

SP to wytrzymały i mocny ręczny wózek do układania w stosy umożliwiający elastyczną pracę w wąskich przestrzeniach i obsługę otwartych nośników ładunku.

SPH

Kompaktowy ręczny wózek do układania w stosy.

To mocny i trwały ręczny wózek do układania w stosy przystosowany do pracy w trudnych warunkach. Maszyna może być wykorzystywana do wykonywania zróżnicowanych zadań. Ręczny wózek do układania w stosy przystosowany do pracy w trudnych warunkach idealnie sprawdza się przy transporcie wewnętrznym, kompletowaniu zamówień i układaniu w stosy na wysokość do 5400 mm. Niskie podwozie nie ogranicza widoczności operatora na ładunek i widły.

SRD

Ręczny wózek do układania w stosy.

Model SRD to ręczny wózek do układania w stosy wyposażony w składaną platformę. Wózek SRD oferuje szeroki wybór opcji i możliwości, co sprawia, że dobrze sprawdza się w różnorodnych zadaniach. Od zastosowań w przemyśle ciężkim po zadania związane z przeładunkiem materiałów. Od intensywnej, całodobowej pracy zmianowej do sporadycznego użytkowania.

Elektryczny | 24V | Max. udźwig 2.0t

SRS

Ręczny wózek do układania w stosy.

Model SRS to ręczny wózek do układania w stosy wyposażony w składaną platformę. Wózek SRS oferuje szeroki wybór opcji i możliwości, co sprawia, że dobrze sprawdza się w różnorodnych zadaniach. Od zastosowań w przemyśle ciężkim po zadania związane z przeładunkiem materiałów. Od intensywnej, całodobowej pracy zmianowej do sporadycznego użytkowania.

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 2.0t

SRO

Wózek do układania w stosy.

Wózek TCM SRO do układania w stosy kierowany z pozycji stojącej.

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 2.0t

SRT

Wózek do układania w stosy.

Wózki teleskopowe TCM SRT do układania w stosy kierowane z pozycji stojącej z kabiny lub i zewnątrz.

Elektryczny / 24V / Max. udźwig do 1.0t

SSD

Wózek do układania w stosy kierowany z pozycji siedzącej.

Pionierskie rozwiązanie firmy TCM, wózek SSD do układania w stosy kierowany z pozycji siedzącej zapewnia tanią i ergonomiczną pracę przy przeładunku materiałów.

Elektryczny / 24V / Max. udźwig do 1.6t

SSO

Wózek do układania w stosy kierowany z pozycji siedzącej.

Pionierskie rozwiązanie firmy TCM, wózek SSO do układania w stosy kierowany z pozycji siedzącej zapewnia tanią i ergonomiczną pracę przy przeładunku materiałów.

Elektryczny / 24V / Max. udźwig do 2.0t

SST

Wózek do układania w stosy kierowany z pozycji stojącej z kabiny lub i zewnątrz.

Wózek SST do układania w stosy kierowany z pozycji siedzącej będący pionierskim rozwiązaniem TCM, pozwala na układanie w stosy o podwójnej głębokości.

Elektryczny / 24V / Max. udźwig do 1t

SPL

Kompaktowy podnośnik paletowy

Wózek ręczny SPL12-N2 jest idealny do uzupełniania, układania w stosy, kompletacji zamówień i transportu wewnętrznego na krótkie odległości, na przykład w magazynach, supermarketach i obszarach produkcyjnych.

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 1.2t

SPD

Podwójny podnośnik paletowy

SPD12-N2 to wszechstronny, elastyczny wózek podnośnikowy z możliwością obsługi podwójnych palet. Wózek ręczny SPD12-N2 nadaje się do obsługi „otwartych” nośników ładunku, załadunku/rozładunku na rampach przeładunkowych, obsługi podwójnych palet, kompletacji/uzupełniania zamówień oraz transportu wewnętrznego na krótkie odległości w magazynach, supermarketach i obszarach produkcyjnych. Dzięki wąskiemu podwoziu jest w stanie podnosić i odkładać palety w ciasnych miejscach.

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 1.2t (1.6t)