PTP/R

Wózek paletowy z stałą platformą z tylnym wejściem

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 2.5t

PTP/R to niezawodny wózek paletowy ze stałą, dobrze amortyzowaną, platformą z tylnym wejściem do intensywnego załadunku i rozładunku, operacji przeładunkowych i transportu wewnętrznego.

Podobnie jak inne maszyny z tej serii PTP/R jest zbudowany na wytrzymałym podwoziu, które zapewnia operatorowi bezpieczeństwo i niezawodność. Wózek jest dostępny w trzech rozmiarach podwozia – Mini, Junior i Senior – co daje miejsce na różne rozmiary akumulatorów. Rozmiary Mini i Junior są dostępne z w pełni zintegrowanymi akumulatorami Li-ION lub akumulatorami kwasowo-ołowiowymi, podczas gdy rozmiar Senior został zaprojektowany tak, aby pasował do większych akumulatorów kwasowo-ołowiowych do intensywnych operacji.

PTP/R można rozpoznać po stałej platformie z tylnym wejściem, która jest amortyzowana, aby umożliwić kierowcy wygodniejszą i wydajniejszą obsługę. Wózek jest dostępny z opcjonalną regulacją amortyzacji, która umożliwia kierowcy elektryczną regulację poziomu amortyzacji w zależności od jego wagi. Na nierównych powierzchniach wibracje i wstrząsy obciążają nogi kierowcy, powodując dyskomfort, a nawet obrażenia. Dzięki amortyzowanej platformie komfort i bezpieczeństwo kierowcy ulegają znacznej poprawie.

Dostępne są dwa modele PTP/R, które oferują udźwig 2000 lub 2500 kg. Podobnie jak inne wózki z tej serii, PTP/R został zaprojektowany w oparciu o naszą koncepcję TDS – optymalna trakcja, tłumienie i stabilności – która zapewnia doskonałe osiągi wózka w każdych warunkach nawet na mokrej lub nierównej nawierzchni.

 

Trzy rozmiary podwozia do każdej operacji

PTF, PTP/R i PTP/S są dostępne z trzema różnymi długościami podwozia – Mini, Junior i Senior. Ma to na celu zapewnienie miejsca na różne rozmiary akumulatorów, dzięki czemu możesz znaleźć maszynę, która spełni wymagania Twojej operacji.

Rozmiary Mini i Junior mogą pomieścić zarówno w pełni zintegrowane akumulatory Li-ION, jak i akumulatory kwasowo-ołowiowe. Model Senior może pasować do większych akumulatorów kwasowo-ołowiowych, do intensywnej pracy, gdy ważny jest długi czas pracy między ładowaniami.

Model PTP/R Mini to obecnie najkrótszy wózek paletowy na rynku – więc nawet jeśli pracujesz w ciasnych przestrzeniach, Mini zapewni Ci pole manewru.

 

Trakcja, tłumienie i stabilność

Seria P została zaprojektowana w oparciu o naszą, zgłoszoną do opatentowania, koncepcję TDS – optymalna trakcja, tłumienie i stabilność. Załadunek i rozładunek to najbardziej wymagająca aplikacja dla wózka i kierowcy. Wymagania takie jak maksymalna przyczepność, tłumienie i stabilność zwykle nie są łatwe do połączenia, ale koncepcja TDS zapewnia doskonałą przyczepność nawet w mokrych warunkach. Oprócz tego wózek zapewnia również doskonałe tłumienie podczas jazdy po nierównych powierzchniach i doskonałą stabilność podczas pokonywania zakrętów, nawet przy dużych obciążeniach.

Rozwiązanie tych trudnych wyzwań było możliwe dzięki głębokiemu zrozumieniu zastosowania i rozwojowi nowych, zaawansowanych technologii.

Współdzielone komponenty zapewniają maksymalny czas bezawaryjnej pracy
Nasze wózki unoszące są budowane w myślą strategii wspólnych komponentów. Podczas procesu projektowania nasi inżynierowie zapewniają, że jak najwięcej podzespołów jest współdzielonych między wieloma modelami. Oznacza to, że nasi technicy serwisowi muszą posiadać ze sobą mniej komponentów, co zwiększa prawdopodobieństwo, że będą mieli wymaganą część, gdy konieczna będzie konserwacja.

Dla Ciebie oznacza to że większą liczbę problemów można rozwiązać podczas pierwszej wizyty serwisowej, zapewniając znacznie dłuższy czas pracy bez przestojów i zwiększając produktywność całej operacji.

 

Opcje sterowania

Model PTP/R jest standardowo wyposażony w wspomaganie kierownicy i krótsze ramię sterujące. Dzięki tej opcji zwiększa się komfort kierowania, kontrola i precyzja. W tej opcji nie ma fizycznej kontroli między ramieniem sterownicy a kołem napędowym, co oznacza, że uderzenia i wibracje z koła napędowego nie są przenoszone na ramię sterownicy.

 

Amortyzowana platforma do każdej aplikacji

Platforma PTP/R jest zamontowana na stałe i można się do niej dostać od tyłu, co zapewnia kierowcy doskonałą ochronę boczną. Jest dobrze wytłumiona i opcjonalnie dostępna z elektrycznie regulowaną amortyzacją, co zwiększa ergonomię i komfort kierowcy.

Galeria

Zapytaj o produkt