PTF

Wózek paletowy ręcznie prowadzony z podestem

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 2.5t

Wózek paletowy z napędem PTF jest idealnym partnerem dla Twojej działalności, a jego wszechstronność oznacza, że ​​jest tak samo przydatny do załadunku i rozładunku, jak do transportu wewnętrznego.

Podobnie jak pozostałe modele z tej serii, PTF jest zbudowany na wytrzymałym podwoziu z zintegrowanymi ochraniaczami, który nie zawiedzie Cię podczas intensywnych operacji. Wózek jest dostępny w trzech rozmiarach podwozia – Mini, Junior i Senior – co daje miejsce na różne rozmiary akumulatorów. Rozmiary Mini i Junior są dostępne z w pełni zintegrowanymi akumulatorami Li-ION lub akumulatorami kwasowo-ołowiowymi, podczas gdy rozmiar Senior został zaprojektowany tak, aby pasował do większych akumulatorów kwasowo-ołowiowych do intensywnych operacji.

Model PTF jest wyposażony w amortyzowaną składaną platformę, która pozwala kierowcy na wygodną i szybką obsługę w pozycji stojącej. Składane boczne skrzydełka ochronne są również dostępne w standardzie, zapewniając kierowcy dodatkowy poziom bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Dostępne są dwa modele PTF, które oferują udźwig 2000 lub 2500 kg. Podobnie jak inne wózki z tej serii, PTF został zaprojektowany w oparciu o naszą koncepcję TDS – optymalna trakcja, tłumienie i stabilności – która zapewnia doskonałe osiągi wózka w każdych warunkach nawet na mokrej lub nierównej nawierzchni.

 

Trzy rozmiary podwozia do każdej operacji

PTF, PTP/R i PTP/S są dostępne z trzema różnymi długościami podwozia – Mini, Junior i Senior. Ma to na celu zapewnienie miejsca na różne rozmiary akumulatorów, dzięki czemu możesz znaleźć maszynę, która spełni wymagania Twojej operacji.

Rozmiary Mini i Junior mogą pomieścić zarówno w pełni zintegrowane akumulatory Li-ION, jak i akumulatory kwasowo-ołowiowe. Model Senior może pasować do większych akumulatorów kwasowo-ołowiowych, do intensywnej pracy, gdy ważny jest długi czas pracy między ładowaniami.

Model PTF Mini to obecnie najkrótszy wózek paletowy na rynku – więc nawet jeśli pracujesz w ciasnych przestrzeniach, Mini zapewni Ci pole manewru.

 

Trakcja, tłumienie i stabilność

Seria P została zaprojektowana w oparciu o naszą, zgłoszoną do opatentowania, koncepcję TDS – optymalna trakcja, tłumienie i stabilność. Załadunek i rozładunek to najbardziej wymagająca aplikacja dla wózka i kierowcy. Wymagania takie jak maksymalna przyczepność, tłumienie i stabilność zwykle nie są łatwe do połączenia, ale koncepcja TDS zapewnia doskonałą przyczepność nawet w mokrych warunkach. Oprócz tego wózek zapewnia również doskonałe tłumienie podczas jazdy po nierównych powierzchniach i doskonałą stabilność podczas pokonywania zakrętów, nawet przy dużych obciążeniach.

Rozwiązanie tych trudnych wyzwań było możliwe dzięki głębokiemu zrozumieniu zastosowania i rozwojowi nowych, zaawansowanych technologii.

Współdzielone komponenty zapewniają maksymalny czas bezawaryjnej pracy
Nasze wózki unoszące są budowane w myślą strategii wspólnych komponentów. Podczas procesu projektowania nasi inżynierowie zapewniają, że jak najwięcej podzespołów jest współdzielonych między wieloma modelami. Oznacza to, że nasi technicy serwisowi muszą posiadać ze sobą mniej komponentów, co zwiększa prawdopodobieństwo, że będą mieli wymaganą część, gdy konieczna będzie konserwacja.

Dla Ciebie oznacza to że większą liczbę problemów można rozwiązać podczas pierwszej wizyty serwisowej, zapewniając znacznie dłuższy czas pracy bez przestojów i zwiększając produktywność całej operacji.

 

Opcje sterowania

Model PLF jest standardowo wyposażony w mechaniczne sterowanie za pomocą krótkiego dyszla sterującego, co umożliwia łatwe kierowanie podczas operacji o niskiej intensywności.
Wspomaganie kierownicy jest dostępne jako opcja.

 

Amortyzowana platforma do każdej aplikacji

W PLF amortyzowana platforma i boczne skrzydła ochronne zapewniają bezpieczną i wygodną przestrzeń, z której kierowcy może pracować, nawet podczas pokonywania dłuższych dystansów. Skrzydła ochronne można również złożyć, co radykalnie zmniejsza powierzchnię zajmowaną przez wózek i umożliwia pracę w ciasnych przestrzeniach.

Galeria

Zapytaj o produkt