PAL

Kompaktowy wózek paletowy ręcznie prowadzony

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 2.0t

Jeśli szukasz niezawodnego wózka paletowego, który nie zawiedzie w trudnych warunkach, seria PAL może być idealnym wyborem. Te wysokowydajne wózki paletowe ręcznie prowadzone mogą być istotną częścią każdej operacji przeładunkowej — niezależnie od tego, czy uzupełniasz towary na hali produkcyjnej, transportujesz towary na krótkich dystansach w magazynie, czy nawet kompletujesz zamówienia.

Seria PAL składa się z dwóch wersji tj.: PAL-E – z widłami umożliwiającym wyższe podnoszenie (do 735 mm) oraz PAL-F – standardowy wózek unoszący (do 135 mm).

W przeciwieństwie do wózków podnośnikowych ręcznie prowadzonych, ramię dyszla w modelach PAL jest umieszczone pośrodku podwozia – to znajoma konfiguracja, która pozwala operatorom poruszać się z normalną wydajnością, bez opóźnień i straty czasu na regulację.

Podobnie jak wszystkie wózki widłowe TCM, obie wersje serii PAL mają wysoką stabilność (5-punktowe podwozie) – co oznacza, że ​​z łatwością radzą sobie z nierównymi dokami przeładunkowymi i rampami załadunkowymi. Hamulec postojowy włączy się automatycznie, w razie potrzeby np. gdy wózek zatrzyma się na rampie, zapewniając bezpieczeństwo i minimalizując liczbę wypadków.

Wiodąca na rynku wysokość unoszenia wynosząca 135 mm w modelach PAL-F oznacza, że ​​ten wózek bez problemu poradzi sobie z najbardziej nierównymi powierzchniami, a dodatkowe funkcje w obu wersjach, takie jak hamulce regeneracyjne i wszechstronne komory bateryjne, pozwalają pokonać dłuższy dystans na jednym ładowaniu.

Centralny dyszel sterujący

Ramię dyszla znajduje się pośrodku wózka, dzięki czemu każdy operator natychmiast zaznajomi się z maszyną PAL. Ergonomicznie zaprojektowane uchwyty ręczne są wygodne i antypoślizgowe, a wszystkie niezbędne elementy sterujące są w zasięgu ręki. Nawet gdy jest mało miejsca, a ramię dyszla musi być trzymane blisko ciała, 35-milimetrowy prześwit wózka sprawia, że ​​obrażenia stóp są bardzo mało prawdopodobne.

Wszechstronne komory bateryjne

Komory baterii PAL mogą pomieścić zarówno baterie w rozmiarze DIN, jak i BS, o różnych pojemnościach. Dlatego niezależnie od Twoich potrzeb i posiadanego wyposażenia, wózki z łatwością zmieszczą się wszędzie.

Konstrukcja o niskich wymaganiach konserwacyjnych

Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz podczas intensywnych operacji rozładunkowych, jest awaria wózka paletowego. Na szczęście uszczelnione podwozie i przekładnia, a także wysoka stabilność i wodoodporna elektronika oraz wypróbowana i przetestowana technologia sprawiają, że nieoczekiwane przestoje są mało prawdopodobne, co oznacza, że ​​wydajność i produktywność nie muszą ucierpieć.

Szeroka gama opcji

Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności opcjonalne dodatki mogą sprawić, że każdy wózek będzie idealny do pracy. Funkcje takie jak rolki wjazdowe i wyjazdowe do palet, modyfikacja do chłodni (do -35°C), wspornik urządzeń peryferyjnych, wbudowana ładowarka akumulatorów i moduły kodu PIN sprawiają, że ten wózek jest bardzo elastyczny.

Galeria

Zapytaj o produkt