LLS

Wózek unoszący z miejscem siedzącym dla operatora

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 3.0t

Model LLS to wózek niskiego podnoszenia przeznaczony do transportu wewnętrznego w ciężkich operacjach przemysłowych. Wózek jest idealny do długich cykli i ciężkich ładunków.

Ten wózek unoszący z miejscem siedzącym dla operatora oferuje szeroką gamę konfigurowalnych opcji, które pozwalają z łatwością obsługiwać ładunki w różnych konfiguracjach rozmiarów. Wersje LLS zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, łatwość obsługi i komfort – ten wózek jest idealnym partnerem do intensywnych operacji.

 

Bezpieczeństwo i ergonomia dla produktywności

Kabina kierowcy ma dobrze rozmieszczone, łatwo dostępne elementy sterujące a także powierzchnię do pisania i praktyczne schowki. W pełni regulowany podłokietnik z mini kierownicą ze wspomaganiem i panel sterowania ułatwiają znalezienie idealnej pozycji do jazdy, aby zminimalizować zmęczenie operatora podczas długich zmian. Ergonomiczna pozycja siedząca, w której operator jest w pełni chroniony w ramach podwozia, zapewnia widoczność we wszystkie strony podczas jazdy w obu kierunkach.

Dzięki szerokiej gamie rozwiązań wideł, LLS z łatwością poradzi sobie z prawie każdym wyobrażalnym obciążeniem w ciężkich zastosowaniach.

 

Postaw na wszechstronność

Wersja siedząca tego wszechstronnego transportera umożliwia operatorowi ergonomiczną pozycję podczas pracy. Jego optymalna konstrukcja sprawia, że ​​LLS jest idealny do intensywnej pracy na długich dystansach.

 

Współdzielone komponenty zapewniają maksymalny czas bezawaryjnej pracy

Nasze wózki unoszące są budowane w myślą strategii wspólnych komponentów. Podczas procesu projektowania nasi inżynierowie zapewniają, że jak najwięcej podzespołów jest współdzielonych między wieloma modelami. Oznacza to, że nasi technicy serwisowi muszą posiadać ze sobą mniej komponentów, co zwiększa prawdopodobieństwo, że będą mieli wymaganą część, gdy konieczna będzie konserwacja.

Dla Ciebie oznacza to że większą liczbę problemów można rozwiązać podczas pierwszej wizyty serwisowej, zapewniając znacznie dłuższy czas pracy bez przestojów i zwiększając produktywność całej operacji.

Galeria

Zapytaj o produkt