LLR

Wózek unoszący z miejscem stojącym dla operatora

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 3.0t

Model LLR to wózek niskiego podnoszenia przeznaczony do transportu wewnętrznego w ciężkich operacjach przemysłowych. Wózek jest idealny do długich cykli i ciężkich ładunków.

Ten wolnostojący wózek unoszący oferuje szeroką gamę konfigurowalnych opcji, które pozwalają z łatwością obsługiwać ładunki w różnych konfiguracjach rozmiarów. Wersje LLR zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, łatwość obsługi i komfort – ten wózek jest idealnym partnerem do intensywnych operacji.

 

Bezpieczeństwo i ergonomia dla produktywności

Kabina kierowcy ma dobrze rozmieszczone, łatwo dostępne elementy sterujące a także powierzchnię do pisania i praktyczne schowki. W pełni regulowana kierownica ze wspomaganiem i panel sterowania ułatwiają znalezienie idealnej pozycji do jazdy, aby zminimalizować zmęczenie operatora podczas długich zmian. Ergonomiczna, naturalna pozycja stojąca, w której operator jest w pełni chroniony w ramach podwozia, zapewnia widoczność we wszystkie strony podczas jazdy w obu kierunkach.

Dzięki szerokiej gamie rozwiązań wideł, LLR z łatwością poradzi sobie z prawie każdym wyobrażalnym obciążeniem w ciężkich zastosowaniach.

 

Postaw na wszechstronność

Wersja stojąca tego wszechstronnego transportera umożliwia operatorowi ergonomiczną pozycję podczas pracy. Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​LLR jest idealny do ciasnych przestrzeni.

Współdzielone komponenty zapewniają maksymalny czas bezawaryjnej pracy
Nasze wózki unoszące są budowane w myślą strategii wspólnych komponentów. Podczas procesu projektowania nasi inżynierowie zapewniają, że jak najwięcej podzespołów jest współdzielonych między wieloma modelami. Oznacza to, że nasi technicy serwisowi muszą posiadać ze sobą mniej komponentów, co zwiększa prawdopodobieństwo, że będą mieli wymaganą część, gdy konieczna będzie konserwacja.

Dla Ciebie oznacza to że większą liczbę problemów można rozwiązać podczas pierwszej wizyty serwisowej, zapewniając znacznie dłuższy czas pracy bez przestojów i zwiększając produktywność całej operacji.

Galeria

Zapytaj o produkt