LO12

Elektryczny / 24V / Max. udźwig 1.2t

Model LO12 oferuje udźwig do 1200 kg. Podobnie jak w przypadku innych modeli z oferty serii LO, ergonomiczna konstrukcja ma również zastosowanie w modelach L020-L012.
Niski stopień z konstrukcją wejścia 3D Step-In pomaga zwiększyć wydajność i zmniejsza obciążenie, które mogą wystąpić podczas intensywnej kompletacji zamówień. Kierownica XControl zapewnia również dostęp do najważniejszych elementów sterujących wózka w zasięgu ręki operatora i została zaprojektowana tak, aby zapewnić operatorowi lepszą widoczność podczas cofania, jednocześnie zmniejszając obciążenie.

 

Podczas kompletacji operator często przechodzi się przez wózek podczas transportu towarów. Aby to ułatwić, wysokość oparcia została zoptymalizowana tak, aby zapewnić doskonałe podparcie pleców, a jednocześnie wystarczająco niska, aby zapobiec uderzeniu operatora w kolana. W połączeniu z wiodącą na rynku szerokością platformy, seria wózków LO oferuje szybszą i bardziej ergonomiczną obsługę kompletacji niż kiedykolwiek wcześniej. Modele z serii LO mają niski stopień wejścia tylko 123 mm lub 150 mm dla wersji z platformą wysokiego podnoszenia, niższą niż średnia branżowa dla tego typu wózków. Kilka milimetrów może nie wydawać się dużą różnicą, ale kiedy operator wsiada i wysiada z wózka setki razy dziennie przez tygodnie, miesiące i lata, ta niewielka odległość znacznie zmniejsza obciążenie ciała podczas kompletacji zamówień – co oznacza, że praca może być wykonywana efektywniej i przy mniejszej liczbie obrażeń.

 

Bardzo wąskie oparcie znacznie zmniejsza odległość między ładunkiem a platformą. Stopień jest dodatkowo zoptymalizowany dzięki konstrukcji wejścia 3D Step-In. Kątowe boki wejścia na platformę operatora znacznie zwiększają kąty, z których operator może dostać się na wózek, sprawiając, że praca staje się płynniejsza i szybsza. A gdy znajdzie się w wózku, antypoślizgowa powierzchnia i system tłumiący pod platformą sprawia, że jazda staje się bardziej komfortowa, bez ograniczeń mobilności. W operacjach logistycznych, tak czasochłonnych i drogich jak kompletacja zamówień, prędkość i przyspieszenie wózka widłowego stanowią dużą różnicę. Funkcja Instant Launch, kluczowa cecha modeli serii LO, za każdym razem zapewnia operatorowi szybkie uruchamianie wózka.

 

Technologia ta pozwala operatorowi natychmiastowe przyspieszenie podczas wsiadania do wózka, bez konieczności wchodzenia na swoje miejsce w celu obsługi przełącznika obecności. Wózek reaguje natychmiast, a czas uruchomienia jest znacznie krótszy w porównaniu z konwencjonalnymi wózkami do kompletacji zamówień. Funkcja Extra Boost może dać operatorowi dodatkową dawkę przyspieszenia, jeśli jest taka potrzeba. Jednoczesne naciśnięcie obu przycisków gazu zwiększa przyspieszenie i wózek osiąga maksymalną prędkość w ciągu kilku sekund. Ta cecha jest idealna, gdy trzeba pokonać dłuższe dystanse. Kierownica XControl w serii LO oferuje operatorowi większą swobodę i zakres ruchów podczas pracy. Elementy sterujące pedałem gazu i widłami / platformą są łatwo dostępne na kierownicy i są lustrzane po obu stronach, dzięki czemu obsługa jest tak samo łatwa przy użyciu obu rąk. Kierownicę można także chwycić, a pedał gazu działa od góry, dzięki czemu operator ma o wiele lepszą pozycję do patrzenia za wózek podczas cofania, bez konieczności napinania szyi. Pedał gazu można również obsługiwać za pomocą przycisków znajdujących się z tyłu wózka, co pozwala operatorowi kierować wózkiem podczas pracy bez wchodzenia do wózka.

Galeria

Zapytaj o produkt