EOH

Elektryczny / 24/48V / Max. udźwig do 1.25t

Seria EOH wózków kompletacyjnych oferuje doskonałe właściwości podnoszące i jezdne.

 

Ergonomiczna konstrukcja, przyjazna dla operatora, zwiększa produktywność, a boczne bramy Pro-Access i łatwy w obsłudze czujnik podłogowy zapewniają bezpieczne pobieranie towarów na wszystkich wysokościach.

 

Bezpieczeństwo jest dodatkowo zwiększone dzięki wysokiej widoczności i zwrotności, co zmniejsza ryzyko wypadków, wydłuża czas pracy i zwiększa produktywność. Łatwy dostęp do baterii i modułowa konstrukcja ułatwiają serwisowanie i konserwację oraz zwiększają dyspozycyjność.

 

Pobieranie zamówień jest procesem intensywnym, które może obciążyć pracownika. Ergonomiczne wzornictwo EOH ułatwia operatorom kompletację towarów, co przekłada się na większą produktywność w magazynie. Wysoka widoczność wokół wózka, szczególnie przez maszt ProVision, zwiększa bezpieczeństwo. Ponadto operator nie musi się nadwyrężać, aby uzyskać dobry widok. Podstawowe elementy sterujące wózkiem mogą być regulowane we wszystkich kierunkach, dzięki czemu każdy operator może poczuć się komfortowo.

 

Niski stopień ułatwia operatorowi częste wsiadanie i wysiadanie z wózka. Czujnik obecności kierowcy (DPS) obejmuje całą podłogę kabiny, zastępując tradycyjny wyłącznik nożny, zapewniając operatorowi swobodę poruszania się po kabinie podczas pracy.

 

Wózek EOH umożliwia operatorom odbiór ładunków z wysokości do 12,1 metra, dzięki czemu operator znajduje się jak najbliżej miejsca kompletacji w szybki i najbezpieczniejszy sposób.

 

Dobra widoczność w wózku zmniejsza ryzyko wypadków i uszkodzeń. Te czynniki, w połączeniu z modułową konstrukcją, dużą dostępnością części wspólnych oraz wysokim poziomem wiedzy inżynierów, oznaczają, że na tych wózkach można polegać. Wygodny system wymiany baterii ułatwia również szybką jego wymianę, gdy jest to konieczne.

Galeria

Zapytaj o produkt