FHB

Elektryczny wózek z przeciwwagą

Elektryczny / 80 V / Max. udźwig do 5.5 t

Seria FHB korzysta z rewolucyjnych funkcji, które zapewniają kierowcy większą kontrolę niż kiedykolwiek wcześniej. Elektryczna blokada mechanizmu różnicowego zapewnia optymalną przyczepność, a sterowanie na cztery koła zapewnia lepszą przyczepność i precyzyjną kontrolę. Ponadto funkcja AutoBoost zapewnia dodatkową prędkość i moc dokładnie wtedy, gdy jest to najbardziej potrzebne.

Wszyscy wiedzą, że im bardziej człowiek czuje się komfortowo, tym więcej może osiągnąć dlatego FHB posiada elastycznie zawieszoną kabinę, która sama minimalizuje mikrowibracje, a całkowity poziom hałasu w kabinie wynosi tylko 65 dB. Kierowca może dostosować temperaturę wnętrza do swoich potrzeb za pomocą klimatyzacji i ogrzewania. Tworzy to wolne od stresu miejsce pracy, w którym operator może optymalnie skoncentrować się na wszystkich nadchodzących zadaniach.

 

Aby zapewnić optymalną obsługę, FHB może być wyposażony w podwójne joysticki, które umożliwiają jednoczesne podnoszenie i przechylanie, oraz system Adaptive Lift Control (ALC), zapewniający dodatkową stabilność i niewielkie ruchy podwozia podczas opuszczania ładunków.

 

FHB ma wystarczającą moc i wydajność, aby sprostać każdemu zadaniu i każdemu wyzwaniu – co czyni go najlepszą alternatywą dla każdego wózka widłowego z silnikiem spalinowym. Udowodniono, że seria FHB jest najbardziej energooszczędnym urządzeniem w swojej klasie dzięki temu jeździ dłużej i bez emisji.

 

Główne opcje:

Mini kierownica – mini kierownica minimalizuje wysiłek potrzebny do kierowania wózkiem widłowym i zapewnia bardziej zrelaksowaną pozycję za kierownicą, co zapewnia kierowcy komfortową kontrolę nawet podczas długich zmian roboczych.

Pasywna kontrola kołysania – ruchy wahadłowe masztu są tłumione przez podwozie, dzięki czemu ciężkie ładunki można bezpiecznie podnosić nawet na dużych wysokościach.

Podwójne joysticki – ergonomiczne podwójne joysticki oferują jednoczesne funkcje podnoszenia i przechylania i są łatwe w użyciu nawet w rękawiczkach.

Adaptive Lift Control (ALC) – kierowca może obniżyć każdy ładunek, niezależnie od wagi, znacznie łagodniej i przy mniejszej liczbie ruchów masztem, szybko i precyzyjnie.
Wygodna kabina – poziom hałasu w kabinie wynosi tylko 65 dB (głośność normalnej rozmowy) i zapewnia ciche i bezstresowe środowisko, w którym operator może skoncentrować się na wykonywanym zadaniu.

Galeria

Zapytaj o produkt