FB

Elektryczny wózek z przeciwwagą

Elektryczny / 48 V / Max. udźwig do 2 t

TCM FB, 4-kołowy elektryczny wózek z przeciwwagą – zapewnia niezawodne, wszechstronne wrażenia z jazdy, umożliwiając kierowcy korzystanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki konstrukcji z czterema kołami i Systemowi Wspomagania Stabilności S3, modele FB zapewniają, że wszystkie ruchy są wygodne i płynne.

Inteligentne systemy sterowania, charakteryzujące się zwartą i solidną budową, automatycznie dostosowują zachowanie wózka do życzeń i potrzeb kierowcy. To sprawia, że ​​wózek jest idealny do dynamicznych zadań manipulacyjnych w wymagających, ciasnych przestrzeniach, oferując jednocześnie niskie zużycie energii i poziom hałasu.

 

FB jest niezwykle wydajny dzięki swojej mocy i zwinności, a jednocześnie łatwy i wygodny w użyciu dzięki najlepszej w swojej klasie ergonomii. FB jest dostępny w różnych modelach, oferujących maksymalny udźwig od 1,6 do 2 ton i wysokość podnoszenia do 7 metrów, więc niezależnie od wymagań, będzie optymalnym wyborem.

 

Ogólna konstrukcja wózka zapewnia wysoką wydajność obsługi. Nie chodzi tylko o wydajność – ergonomia, widoczność i funkcjonalność również odgrywają ważną rolę. Jest idealny do dynamicznych zadań obsługi w wymagających, ograniczonych środowiskach – jest również wyposażony w nowe technologie i dodatkowe funkcje, które zapewniają kierowcy komfort, bezpieczeństwo i intuicyjną obsługę. Jednym z najważniejszych elementów ergonomicznej konstrukcji jest zapewnienie dobrego samopoczucia operatora.

 

Modele FB są zaprojektowane tak, aby nie iść na żadne kompromisy w dążeniu do tego celu. Funkcje bezpieczeństwa, ergonomiczne elementy sterujące i komfortowe warunki pracy zwiększają pewność kierowcy, zapewniając kontrolę i komfort. Na przykład ergonomiczne elementy sterujące, przestronna rama operatora zapewniają wygodę i łatwy dostęp. FB oferuje wyjątkową wydajność obsługi dzięki niesamowitej zwrotności i inteligentnym systemom sterowania.

 

Seria FB jest idealna do obsługi zadań w ciasnych, szybko zmieniających się warunkach. Najnowsza technologia sterowania maksymalizuje zwinność i wydajność w ciasnych przestrzeniach. Unikalny System Wspomagania Stabilności S3 szybko dostosowuje się do obsługi pedałów i zapewnia płynność wszystkich ruchów. Zaawansowana dynamiczna kontrola skrętu umożliwia uzyskanie najszybszej bezpiecznej prędkości pokonywania zakrętów w każdej sytuacji. Aby praca była bezpieczna niezależnie od wysokości podnoszenia lub ładunku, zaawansowana hydraulika zapewnia stabilne i precyzyjne sterowanie ładunkiem. ProVision zapewnia operatorowi doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach — na boki, przez maszt i na sam ładunek.

 

Unikalny przejrzysty panel przedni zapewnia doskonały widok w kierunku jazdy i bezpieczną obsługę. Zaawansowany, kolorowy wyświetlacz wizualizuje dane, dzięki czemu kierowca ma zawsze dostęp do najważniejszych informacji. Dzięki ProVision i przestronnej konstrukcji, funkcje FB łączą się, aby zapewnić doskonały widok wokół wózka, zwłaszcza przez maszt, co gwarantuje najlepszą w swojej klasie widoczność. Ten produkt jest już dostępny do zamówienia z akumulatorem Li-ION, najnowszą technologią akumulatorów do wózków widłowych. Dzięki całkowicie bezobsługowym i bezemisyjnym akumulatorom Li-ION nie ma ograniczeń. Akumulatory te oferują niższe zużycie energii, lepsze wykorzystanie i elastyczne ładowanie, w dowolnym czasie i miejscu – co oznacza, że ​​nie ma potrzeby czasochłonnej wymiany akumulatorów ani dedykowanych obszarów ładowania. Wystarczy podłączyć wózek do ładowarki i doładować akumulator, gdy nadarzy się okazja, a następnie odłączyć go, gdy nadejdzie czas powrotu do pracy.

Galeria

Zapytaj o produkt

  AGROMA POLSAD Sp. z o.o.

  Siedziba:
  99-300 Kutno, ul. Sklęczkowska 42

  Biuro i magazyn:
  99-300 Kutno, ul. Holenderska 14

  KONTAKT:

  Telefon: +48 24 254 92 46

  Fax: +48 24 285 12 82

  Bramka GSM: +48 506 232 839

  Email:

  OFERTA:

  • wózki elektryczne z przeciwwagą
  • wózki spalinowe z przeciwwagą
  • wózki paletowe
  • wózki podnośnikowe
  • wózki kompletacyjne

  OFERTA:

  • wózki elektryczne z przeciwwagą
  • wózki spalinowe z przeciwwagą
  • wózki paletowe
  • wózki podnośnikowe
  • wózki kompletacyjne