O nas

TCM jest członkiem grupy MLE (https://logisnext.eu), czwartego co do wielkości na świecie, producenta wózków widłowych.

Naszą historię potwierdzają głębokie korzenie w najwcześniejszym rozwoju projektowania i inżynierii w branży transportu wewnętrznego, obejmującym okres ponad 70 lat (w 1949r. wyprodukowaliśmy pierwszy japoński wózek widłowy).

TCM tworzy bezpieczne i niezawodne produkty, które ewoluują wraz z potrzebami Klientów.
Mamy solidne podstawy będące wynikiem długoletniej praktyki w produkcji wózków widłowych i nadal wprowadzamy innowacyjne zmiany, zwiększając wartość naszych produktów i przyczyniając się do poprawy biznesu oraz społeczności.

Nasze doświadczenie w branży sięga ponad pół wieku wstecz i obejmuje wszystkie obszary produkcji, handlu detalicznego, logistyki hurtowej i dystrybucji. Jako sprawdzony dostawca wózków widłowych, TCM pozostaje zaangażowany w dążenie do doskonałości dzięki prostym rozwiązaniom i inteligentnym innowacjom.

TCM oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów m.in.:

  • spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel (Stage V) o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektrycznym o udźwigu od 1,4 do 5,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, wysokiego składowania, kompletacyjne i systemowe VNA).

Autoryzowanym importerem wózków widłowych TCM w Polsce jest firma AGROMA POLSAD Sp. z o.o., która wcześniej – jako POLSAD Jacek Korczak – była dystrybutorem marki UniCarriers (od 2012r.).

AGROMA POLSAD Sp. z o.o. za pośrednictwem sieci regionalnych dealerów zapewnia Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczno-serwisowe.